Úvod » Veletrh » Informace pro návštěvníky

Informace pro návštěvníky

Plánujete příští rok svatbu a hledáte inspiraci? Co takhle svatbu na zámku? Zámek Karlova Koruna v Chlumci na Cidlinou pro Vás připravil svatební veletrh „Zámecká svatba“.V neděli 18.září 2016 otevře zámek pro návštěvníky všechny prostory vhodné pro svatební obřad. Budete se moci podívat do zámecké Oranžérie a kaple. Uvidíte nazdobený prostor pro venkovní svatbu a v neposlední řadě také nádherný Mramorový sál, který je pro svatby jako stvořený.

Po celou výstavní dobu to je od 10 do 17 hodin bude probíhat bohatý doprovodný program - módní přehlídky svatebních a společenských šatů, ukázky líčení a účesů, vazby svatebních kytic, rozhovory s ukázkami práce svatebního koordinátora a mnoho dalšího.

Smyslem veletrhu je představit ucelenou nabídku pro přípravu a realizaci svatebního dne. Během celé akce si můžete prohlédnout prezentace firem, které nabízejí služby související se svatbou. Snoubenci si zde mohou ujasnit, jak by jejich svatební den mohl vypadat.

Nejen pro budoucí snoubence je připravena ochutnávka svatebního cukroví a koláčků. Na nádvoří zámku pro Vás bude v luxusním párty stanu připravena ochutnávka tří druhů svatebního menu.

Nesmíme také zapomenout na bohatou tombolu. Zámek Karlova Koruna věnoval jako hlavní cenu - OBŘAD NA ZÁMKU ZDARMA.

V neděli 18. září 2016 na Vás zkrátka čeká den plný svatebních a společenských inspirací. Vstupné na program do parku i zámku je ZDARMA.

Vyhledávání
 
Kinský dal Borgo, a. s.
Komenského
503 51 Chlumec nad Cidlinou
E-mail: karlovakoruna@kinsky-dal-borgo.cz

Rychlý dotaz

Opište kontrolní text

(opište text z obrázku)

* - takto označené položky je nutné vyplnit

© 2013-2017, Kinský dal Borgo, a. s. - Oficiální stránky kulturních památek společnosti Kinský dal Borgo, a. s.

Realizace a SEO: LOTOFIDEA s.r.o.